idea

Vyrábíme origami skládaná stínidla, lampy a dekorace

Origami nás baví!

Skládat a překládat list papíru tak, aby vznikla ta úžasná hmota. Moje ruce tomu dávají tvar!
Z plochy do tvaru. Z dvourozměrného do objemu 3D. Vše pouze skládáním, ohýbáním, kroucením, muchláním, vrásněním, plizováním papíru…snad origami.

 

Pod českou značkou Lampshado představujeme autorská, origami skládaná stínidla, lampy a doplňky z papíru i z polypropylenu v různých grafických vzorech, rozměrech i provedeních. Vše ruční, precizní práce.

 

Dnes skládáme origami převážně na zakázku pro architekty a designéry.
Naše origami můžete shlédnout v restauracích, kavárnách i butikách. Je možné skládat i dekorace do výloh či se nebráníme dalších výzev v podobě Vaší představě.

Kolekce stínidel

TUBE
PLISÉ
CLASIC
CUBE
KOSO
ZIGZAG
SPHEROID

Kolekce ozdob a dekorace

paper BIJOUx
WALL SCULPTURE
Hodiny WALL CLOCKs
WALL SCULPTURE – FANLIKE

Elektrické kabely

CABLE FUNNY
CABLE TEXTIL
Elektrický závěs CABLE +

Najdete nás také na sociálních sítích:

O nás, náš příběh

Celý příběh začal tím, že hlava této již rodinné značky výtvarnice Simona Gleissnerová, keramička, designérka a matka, bez vlastního keramického zázemí začala skládat první kusy pro vlastní domácnost. A od toho již byl krůček prezentovat a zútulňovat další a další domovy přátel. Tak se začal od roku 2014 rozvíjet projekt Lampshado – origami lampy a doplňky.

Origami nás baví!

Máme rádi geometrické skládání a origami jako takové, takže pokud milujete tento styl, jako my, nabízíme zde hned několik výrobků, buď jako dekoraci samotnou nebo i designový kousek v podobě hodin či lamp, lampiček a stínidel.

 

Ale dokážeme být i ORIGInální a složit i jiné výrobky, převážně pro architekty, designéry, v podobě různých velkých skládaných panelů, paravánů, dekorace do interiéru, výloh nebo je možné vybavit našimi lustřičky prodejny, shopy nebo restaurace a bary.

 

Milujeme bílou, proto veškerá produkce je vytvořena v bílé barvě, ale nebráníme se i barevným variantám.

 

Stínidla a lampy

Stínidla nově vyrábíme pouze z polypropylenové fólie, což je lehký prosvítající plast, s tím, že papírová výroba lustříků bude zachována jen na zakázku. Přistoupili jsme na toto řešení s tím, že tento lehký plast je odolnější, lehko udržovatelný /stačí ho osprchovat/ a hlavně naši zákazníci ho milují /a také více objednávají/ 🙂 .

Polypropylen je možný pouze v bílé barvě. Jiné barevné varianty v PP nejsou možné. Papír je možný v jakékoliv základní barvě.

 

Všechny stínidla a lampy jsou vyrobená z papíru nebo polypropylénové fólie, proto je nutné dbát o bezpečnost a používat studené světelné zdroje – pouze LED žárovky!

Spojte se, s námi

Kontakt

Simona Gleissnerová

+420 777336069

simona@lampshado.cz