Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Provozovatel a kontaktní informace:

 

Těmito obchodními podmínkami se řídí prodej a nákup zboží v elektronickém obchodě Lampshado provozovaném na adrese www.lampshado.cz

 

Název: Jürgen Gleissner

IČO: 75459876

Bob160
542 01 Žacléř

 

Simona Tomášková Gleissnerová
tel. 777336069
simona@lampshado.cz

 

Provozovatel není plátce DPH.

 

Dodací lhůta

Většina výrobků z naší dílny je vyráběna na základě vaší objednávky, a to cca do 8 pracovních dnů od zaplacení.
V případě větší objednávky nás prosím kontaktujte, domluvíme se na individuálním termínu.

 

Jak dopravujeme

Rozvoz zboží probíhá pomocí různých spedičních společností.
Většinou naše výrobky k Vám posíláme službou Balík do ruky České pošty s příplatkem „Křehký“. Zákazník je pak emailem informován o expedici zboží.

Většina stínidel je zasílána ve velkých čtvercových krabicích.

 

Cena dopravy
Cena dopravy České pošty je 150,- včetně příplatku za podání „křehké“
Platí pro dodání zboží v rámci ČR

V případě větší objednávky či objednávky v rámci EU nás prosím kontaktujte a my pro vás rádi zařídíme individuální přepravu.

 

Jak se dá u nás platit

Vzhledem k tomu, že děláme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Platit lze
a) převodem a jako variabilní symbol prosím uveďte číslo vaší objednávky.
b) platební kartou (bude-li?)
Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímáme.

 

Kontrola po dodání
Přestože každý kus od Lampshado prochází při zpracování kontrolou kvality, prosím po dodání zboží si jej pořádně prohlédněte a oznamte nám případné zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoli rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství nebo ceně), prosím dejte nám vědět, věc bude obratem napravena. Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, budeme mít za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

 

Poškození při dopravě
Pokud dojde k poškození obalu a následně i zboží, je zákazník povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zboží za přítomnosti dopravce a to bezprostředně od převzetí zboží. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, veškeré zboží je pojištěno. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi po uzavření škodné události s dopravcem dodáno nové zboží nebo poskytnuta přiměřená sleva.

Jakožto prodávající nepřebíráme odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací po převzetí zboží. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku. Na vady způsobené neodborným zacházením se záruka nevztahuje. Reklamační řád se vztahuje na zboží, které bylo zakoupeno u provozovatele internetového obchodu – www.lampshado.cz. Záruční doba začíná běžet ode dne převzetí zboží kupujícím.

 

Vrácení zboží
Nakupováním v našem online obchodě nepodstupujete žádné riziko. Jste oprávněni zakoupené zboží bez udání důvodu vrátit zpět do 14 dnů od převzetí zboží. Spotřebitel je v tomto případě povinen vrátit nepoužité, nepoškozené a kompletní zboží v původním obalu a s originálním dokladem o koupi. Spotřebitel je povinen doručit zboží prodávajícímu. Náklady na dopravu hradí spotřebitel. Po splnění těchto podmínek bude spotřebiteli vrácena kupní cena zboží, nikoliv poštovné.

Výjimku tvoří zboží na objednávku, která není v nabídce eshopu. Týká se např. jiných rozměrů, individuálních vzorů, větší počet kusů odebraného zboží, než-li je obvyklé, atp.
Toto zboží nelze vrátit ani vyměnit za jiné. Vyměnit či vrátit ho můžete pouze v případě vady či jeho doručení po termínu.